Τα νέα τείχη της πόλης
*O Γιάννης Τζιμπρές γεννήθηκε στη Θεσσαλονίκη, έχει σπουδάσει marketing, διαφήμιση, οικονομικά. Εδώ και 20 χρόνια ειδικεύεται στην ειδική διαφημιστική φωτογραφία και τη δημιουργική φωτογραφία εκδηλώσεων.
![tzibres_1.jpg tzibres_1.jpg](https://parallaximag.gr/wp-content/uploads/tzibres_1.jpg)
*O Γιάννης Τζιμπρές γεννήθηκε στη Θεσσαλονίκη, έχει σπουδάσει marketing, διαφήμιση, οικονομικά. Εδώ και 20 χρόνια ειδικεύεται στην ειδική διαφημιστική φωτογραφία και τη δημιουργική φωτογραφία εκδηλώσεων.
Σχετικά Αρθρα